Poliwęglan i plexi w Rzeszowie

Zadaszenie tarasu, balustrady balkonowe, czy wymiana szyby w przyczepie kempingowej to tylko kilka z projektów, w których wykorzystać można plexi lub poliwęglan lity. Te tworzywa docięte na odpowiedni wymiar możesz w dosłownie kilka minut zamówić za pośrednictwem naszej strony. Oferujemy plexi i poliwęglan w Rzeszowie i innych miastach regionu. W sprzedaży mamy zarówno całe płyty tych tworzyw sztucznych, jak i poliwęglan oraz plexi docinaną na wymiar. 

Plexi — Rzeszów

Chcesz kupić plexi w Rzeszowie? Zamiast tracić czas i jeździć po mieście, możesz zamówić plexi online z dostawą prosto do domu lub firmy w Rzeszowie. W naszej firmie możesz kupić nie tylko standardową plexi bezbarwną. Oferujemy także plexi czarną, białą, satynową, mleczną i lustrzaną. Sprzedajemy w Rzeszowie także takie specjalne rodzaje szkła akrylowego jak PLEXIGLAS® Textures i PLEXIGLAS® Optical HC. Wszystkie te materiały możesz kupić w naszej firmie w różnych grubościach od zaledwie 1,5 mm do nawet 20 mm. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Rzeszów

Za pośrednictwem naszej firmy możesz zamówić również poliwęglan lity w Rzeszowie. Jest to niezwykle odporne na uszkodzenia, lekkie tworzywo sztuczne. Mimo że poliwęglan lity jest o połowę lżejszy od szkła, to cechuje się ponad 20 razy większą odpornością na uderzenia. Poliwęglan lity można zamówić w postaci cały płyt o maksymalnych wymiarach 2050 x 3050 mm lub dociętych na wymiar elementów. 

Poliwęglan i plexi na wymiar w Rzeszowie

Jak zamówić poliwęglan i plexi na wymiar w Rzeszowie? Taką możliwość daje nasz konfigurator online. Jest to proste w obsłudze narzędzie dostępne na naszej stronie. Korzystając z konfiguratora, możesz w kilku prostych krokach zaprojektować i zamówić prosto do domu czy firmy element wykonany z plexi lub poliwęglanu. 

Jak korzystać z konfiguratora PlasticExpress? Cały proces ogranicza się do kilku prostych kroków. W pierwszej kolejności należy wybrać rodzaj materiału (poliwęglan lub jeden z kilku rodzajów plexi) i jego grubość. W kolejnym kroku musisz wybrać kształt formatki, jej wymiar i technologię cięcia plexi lub poliwęglanu. Konfigurator pozwala również umieścić na projektowanych elementach otwory czy wybrania określonej głębokości. 

Jeśli mimo tych wszystkich opcji konfigurator nie spełnia Twoich oczekiwań, masz także możliwość, przesłania nam własnego, indywidualnego projektu, stworzonego w programie graficznym.

Cięcie plexi w Rzeszowie

Cięcie plexi to usługa, którą realizuje dzięki nowoczesnym urządzeniom do obróbki tworzyw sztucznych. Maksymalną tolerancję wymiarów i bardzo krótki czas realizacji zlecenia zapewniają panelowe piły mechaniczne do plexi i poliwęglanu. Ta technologia cięcia plexi pozwala jednak na uzyskanie wyłącznie kątów prostych.

W naszym parku maszyn posiadamy jednak także plotery laserowe niemieckiej firmy Eurolaser. Te zaawansowane urządzenia pozwalają na wycięcie z plexi praktycznie dowolnych kształtów. Oprócz standardowych geometrycznych formatek usługa laserowego cięcia plexi pozwala stworzyć z tego materiału napisy, pojedyncze litery czy też dekoracyjne logo firmy.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Rzeszowie

Na terenie Rzeszowa realizujemy nie tylko indywidualne detaliczne zamówienia na plexi i poliwęglan lity. Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm zajmujących się sprzedażą i obróbką tworzyw sztucznych. Jeśli więc interesuje Cię hurtownia plexi w Rzeszowie lub duże zamówienie poliwęglanu litego, to również zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Rzeszów

Poliwęglan i płyty plexi w Rzeszowie dostarczamy za pośrednictwem szybkich przesyłek kurierskich. Ekspresowa realizacji zamówienia i dostawa w Rzeszowie są dla nas priorytetem. Dzięki temu zamówienie plexi lub płyt poliwęglanu z dostawą do Rzeszowa jest w wielu przypadkach dużo wygodniejsze niż czasochłonna wizyta w sklepie stacjonarnym z plexi, lub punkcie świadczącym usługi cięcia tego materiału.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×