Poliwęglan i plexi w Lublinie

Budownictwo, reklama i przemysł to tylko kilka obszarów, w których poliwęglan lity i plexi wykorzystywane są już od lat. Coraz łatwiejszy dostęp do tych materiałów, szereg praktycznych zalet i możliwość łatwej obróbki sprawiają, że plexi i poliwęglan wykorzystywane są coraz częściej również w życiu codziennym. Jeśli szukasz poliwęglanu lub plexi w Lublinie, to zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. 

Plexi — Lublin

Jak i gdzie kupić płyty plexi w Lublinie? Na naszej stronie możesz zamówić płyty plexi z dostawą do Lublina lub innego miasta w Polsce. W stałej sprzedaży mamy płyty plexi renomowanych producentów. Najpopularniejsze jest oczywiście klasyczne plexi bezbarwne. W sprzedaży mamy jednak również inne rodzaje szkła akrylowego. Jeśli chcesz wykorzystać plexi do celów dekoracyjnych, to oferujemy również plexi czarne, białe, satynowe, mleczne i plexi lustrzane. Sprzedajemy też w Lublinie plexi Optical HC i PLEXIGLAS® Textures.


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Lublin

Poza płytami plexi oferujemy również poliwęglan lity w Lublinie i całej Polsce. W sprzedaży mamy płyty poliwęglanu litego w kilku różnych grubościach. Najcieńszy poliwęglan lity w naszym katalogu to płyty o grubości zaledwie 2 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar w Lublinie

Gotowe płyty poliwęglanu lub plexi od producenta to jedynie część naszej oferty. Profil działalności naszej firmy opiera się w dużej mierze o obróbkę plexi i poliwęglanu na zamówienie. Na naszej stronie internetowej dostępny jest konfigurator online, za którego pomocą można w kilku prostych krokach zamówić poliwęglan lub plexi na wymiar w Lublinie i innych miastach naszego kraju. Sprzedaż plexi prowadzimy zresztą nie tylko na terenie Polski, ale również w Niemczech czy Francji. 

Jak zamówić plexi na wymiar w Lublinie? Na stronie naszego konfiguratora wystarczy wybrać materiał. Oferujemy wycinany na wymiar poliwęglan oraz kilka rodzajów plexi. Oprócz standardowej plexi bezbarwnej jest to również plexi satynowa, mleczna, biała, czarna i lustrzana.

Jesteśmy także dostawcą na Lublin takich tworzyw jak PLEXIGLAS® Optical HC i PLEXIGLAS® Textures. Plexi Optical HC to szkło akrylowe wzbogacone o dodatkową warstwę chroniąca przed zarysowaniami. Natomiast PLEXIGLAS® Textures to szyby z plexi ozdobione z jednej strony pryzmatycznym, rozszczepiającym światło wzorem.

Kolejny krok po wybraniu materiału to podanie jego grubości, kształtu formatki i jej wymiarów. W ramach naszych usług oferujemy cięcie tworzyw w różnych technologiach. Jeśli chodzi o plexi, to na bardzo krótkie terminy realizacji pozwala cięcie piłą mechaniczną. Ten sposób cięcia plexi pozwala jednak na uzyskanie wyłącznie formatek w prostokątnym kształcie. Zdecydowanie większe możliwości pod względem kształtu formatki daje laserowe wycinanie plexi.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Lublinie

Sprzedaż poliwęglanu w Lublinie prowadzimy nie tylko do odbiorców detalicznych. Jesteśmy jedną z największych polskich firm zajmujących się obróbką i sprzedażą plexi i poliwęglanu. Jeśli interesują Cię zasady działania hurtowni poliwęglanu i aktualne ceny hurtowe tworzyw sztucznych, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta. Możesz skontaktować się z naszym biurem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Lublin

Szybka wysyłka i szybka dostawa są jednymi z naszych priorytetów. Dzięki temu zamówienie płyt plexi w Lublinie w naszej firmie jest atrakcyjną alternatywą dla wizyty w sklepie stacjonarnym. Korzystając z naszych usług, nie musisz tracić czasu na dojazd do punktu stacjonarnego. Samo złożenie zamówienia za pośrednictwem naszego konfiguratora zajmuje zaledwie kilka minut. Gotowe płyty z poliwęglanu lub plexi prześlemy na wskazany adres w Lublinie, lub innym mieście. Dokładamy także wszelkich starań, aby zawartość każdej przesyłki była na czas transportu odpowiednio zabezpieczona. Zarówno plexi, jak i poliwęglan lity z naszej oferty posiada dwustronną folię ochronną, która zapobiega przypadkowemu zarysowaniu powierzchni w trakcie transportu lub montażu.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×