Poliwęglan i plexi w Katowicach

Poliwęglan i plexi to tworzywa już od wielu lat wykorzystywane przez różne gałęzie przemysłu i branżę budowlaną. W ostatnich latach po materiał ten coraz częściej sięgają również hobbyści, majsterkowicze i dekoratorzy wnętrz. Na naszej stronie oferujemy szybki i wygodny sposób na zamówienie plexi lub poliwęglanu litego. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą tych tworzyw sztucznych, ale również ich obróbką, czyli cięciem plexi i poliwęglanu na wymiar.

Plexi — Katowice

Płyty plexi dla klientów z Katowic i innych miast oferujemy w różnych grubościach. W naszym konfiguratorze dostępne są płyty plexi od zaledwie 1,5 mm do aż 20 mm. Poza standardową bezbarwną plexi, która na pierwszy rzut oka przypomina szkło, w naszym katalogu dostępny jest również szereg innych rodzajów szkła akrylowego. Jest to plexi mleczna, satynowa, biała, czarna, a także coraz popularniejsza plexi lustrzana. Jesteśmy również hurtownikiem w Katowicach plexi PLEXIGLAS® Optical HC i PLEXIGLAS® Textures. Pierwsze z tych tworzy to specjalne szkło akrylowe odporne na zarysowania. Natomiast PLEXIGLAS® Textures to materiał jednostronnie pokryty pryzmatyczną fakturą. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Katowice

Oferujemy nie tylko plexi, ale również poliwęglan lity w Katowicach i innych miastach Polski. To niezwykle odporne tworzywo jest lekki i niewrażliwe na niekorzystne warunki atmosferyczne. Z tego względu poliwęglan lity wykorzystywany jest często jako materiał na różnego rodzaju przeszklenia czy zadaszenia.

Poliwęglan i plexi na wymiar w Katowicach

Dostępny na naszej stronie konfigurator online pozwala w bardzo prosty i szybki sposób zamówić poliwęglan i plexi na wymiar w Katowicach i innych miastach naszego kraju. Wystarczy wybrać rodzaj materiału, jego grubość, wymiary i kształt. Po zaakceptowaniu formatki plexi lub poliwęglan na wymiar zostaną przesłane na wskazany adres szybką przesyłką kurierską.

Cięcie plexi w Katowicach

Łatwa obróbka jest bardzo często podkreślaną zaletą plexi. Mimo że cięcie plexi w domu jest możliwe, to jednak wymaga to dobrej znajomości tego materiału i dostępu do odpowiednio wyposażonego warsztatu. W projektach, w których niezwykle ważna jest precyzja i dokładne wymiary formatek warto więc skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się cięciem plexi.

Z naszej strony oferujemy cięcie plexi w Katowicach i innych miastach Polski. W zależności od specyfiki konkretnego projektu do cięcia plexi wykorzystujemy mechaniczne piły panelowe lub plotery laserowe. Zaletą cięcia plexi piłą jest szybkość i wysoka tolerancja wymiarów. Ta technologia obróbki plexi pozwala jednak na uzyskanie wyłącznie formatek prostokątnych.

Oferujemy również cięcie laserem plexi w Katowicach i innych miastach. Ten sposób cięcia plexi pozwala na stworzenie elementów o bardzo złożonych kształtach i idealnie gładkich krawędziach. Oczywiście cięcie plexi laserem nie ustępuje cięciu mechanicznemu również pod względem precyzji. W katalogu naszych usług dostępne jest również diamentowe polerowanie plexi i frezowanie poliwęglanu.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Katowicach

Szukasz aktualnie takiego miejsca jak hurtownia plexi Katowice? W PlasticExpress realizujemy zarówno detaliczne zamówienia indywidualne, jak i duże hurtowe zamówienia na plexi i poliwęglan. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i sprawnym magazynem, który pozwala realizować duże zamówienia. Jeśli interesuje Cię hurtowa sprzedaż poliwęglanu w Katowicach, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Poznasz aktualne hurtowe ceny poliwęglanu i plexi i dowiesz się więcej na temat naszej oferty sprzedaży i obróbki tworzyw sztucznych.

Choć nie mamy punktu stacjonarnego w Katowicach, szybka i bezpieczna wysyłka sprawia, że stanowimy atrakcyjną alternatywę dla tego typu miejsc.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Katowice

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty sprzedaży poliwęglanu i plexi z dostawą do Katowic? Wizyta w stacjonarnym sklepie z plexi w Katowicach wiąże się zwykle ze staniem w korkach i stratą czasu. Dzięki konfiguratorowi na stronie PlasticExpress plexi z dostawą do Katowic możesz zamówić dosłownie w kilka minut. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień i szybkie przesyłki dostarczane przez największe firmy kurierskie. Nasza oferta sprzedaży i obróbki plexi i poliwęglanu jest więc skierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie swój czas i zawartość swojego portfela.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×