Poliwęglan i plexi Łódź

Sektor budowlany, przemysł motoryzacyjny czy branża reklamowa to tylko kilka gałęzi biznesu, które na co dzień korzystają z takich tworzyw jak plexi czy poliwęglan. Praktyczne zalety tych materiałów sprawiają, że coraz częściej wykorzystuje się je również w życiu codziennym, czy to do dekoracji, czy różnego rodzaju projektów hobbystycznych. Jeśli potrzebujesz płyt plexi, poliwęglanu, lub wyciętych z nich elementów i mieszkasz w Łodzi, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Plexi — Łódź

Płyty plexi klienci w Łodzi mogą bardzo łatwo i szybko zamówić za pośrednictwem naszego konfiguratora online. Jest to proste narzędzie, które umożliwia zamówienie plexi w postaci całych płyt lub dociętych na wymiar elementów w różnych kształtach. Płyty plexi w Łodzi oferujemy w grubościach od 1,5 mm do 20 mm. Poza standardową plexi bezbarwną w naszym asortymencie dostępna jest również plexi lustrzana, biała, czarna, satynowa i mleczna. Nasza firma jest także hurtownikiem na Łódź tworzyw PLEXIGLAS® Textures i PLEXIGLAS® Optical HC. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Łódź

Poza plexi nasza firma specjalizuje się również w sprzedaży i obróbce poliwęglanu litego. Tworzywo to jest o połowę lżejsze od szkła, a przy tym ponad 20 razy bardziej odporne na stłuczenia niż standardowa szyba. Poliwęglan klientom w Łodzi dostarczamy w grubościach: 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm, a maksymalny rozmiar płyty to 2050 x 3050 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar — Łódź

Całe arkusze tworzyw sztucznych to tylko część naszej oferty. Za pośrednictwem strony PlasticExpress można zamówić poliwęglan i plexi na wymiar w Łodzi. Umożliwia to intuicyjny konfigurator, który pozwala zaprojektować elementy z plexi lub poliwęglanu w kilku bardzo prostych krokach. Wystarczy wybrać materiał (poliwęglan lity lub jeden z kilku różnych rodzajów plexi) i jego grubość. Kolejny krok to wybór kształtu formatki i jej wymiarów. W miarę potrzeb na projekcie można umieścić także otwory montażowe czy w niektórych przypadkach również wybrania określonej głębokości. Gotowe docięte na wymiar formatki z plexi czy poliwęglanu przesyłamy na wskazany adres szybką przesyłką kurierską.

Cięcie plexi w Łodzi

Cięcie plexi, w Łodzi i całej Polsce, to usługa, którą realizujemy za pomocą dwóch podstawowych technologii. Pierwsza z nich to mechaniczne cięcie plexi za pomocą profesjonalnych pił panelowych. Zaletą takiego sposobu cięcia plexi jest szybkość i bardzo wysoka precyzja. Cięcie mechaniczne wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi kształtu formatki. W ten sposób można uzyskać jedynie linie i kąty proste. 

Jeśli interesuje Cię formatka o bardziej skomplikowanym kształcie, to oferujemy również możliwość laserowego wycinania plexi. W ten sposób z plexi można uzyskać nawet bardzo wymyślne kształty. Zaletą laserowego cięcia plexi są również gładkie i lustrzane krawędzie materiału. W ramach dodatkowych usług oferujemy również polerowanie i frezowanie plexi zakupionych przez klientów z Łodzi. 

Poliwęglan i plexi hurtownia w Łodzi

Po wpisaniu do wyszukiwarki haseł „hurtownia plexi Łódź” czy „poliwęglan Łódź hurtownia” nie znajdujesz satysfakcjonujących odpowiedzi? W PlasticExpress realizujemy zarówno indywidualne zamówienia, jak i duże zlecenia na potrzeby większych projektów. Jeśli interesuje Cię hurtowa cena poliwęglanu lub plexi w Łodzi, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Łódź

Szybka wysyłka i szybka dostawa to jedne z największych zalet naszej oferty. Zamiast szukać sklepu z plexi w Łodzi i tracić czas w korkach, możesz bez wychodzenia z domu w dosłownie kilka minut zamówić potrzebne elementy wykonane z tworzyw sztucznych. Gwarantujemy nie tylko bardzo dużą precyzję, ale również krótki czas realizacji zlecenia. 

Wysyłki poliwęglanu i plexi w Łodzi realizujemy za pośrednictwem czołowych firm kurierskich. Nasze towary są na czas przesyłki odpowiednio zabezpieczone. Plexi i poliwęglan posiadają po obu stronach specjalną ochronną folię, która chroni ich powierzchnię przed zarysowaniami.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×