Cięcie pleksi

Pleksi jest materiałem plastycznym, który z łatwością poddaje się obróbce termicznej oraz mechanicznej. Pozwala to na otrzymywanie plexi na wymiar w różnych kształtach. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, do cięcia plexi wykorzystujemy zaawansowane technologicznie maszyny. Oferujemy cięcie pleksi laserem, cięcie pleksi piłą oraz polerowanie pleksi za pomocą naturalnych diamentów.


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Cięcie pleksi na wymiar – jaki kształt możesz otrzymać?

Dzięki naszemu zaawansowanemu konfiguratorowi online, można uzyskać nieskończenie wiele kształtów. Zarówno cięcie laserowe plexi jak i cięcie pleksi piłą pozwala na uzyskanie figur o prostych bądź obłych krawędziach. Za pomocą pleksi można projektować także litery oraz cyfry. Oba sposoby cięcia pleksi – laserowe i za pomocą piły – mogą być wykorzystywane do płyt plexi o różnych grubościach. Dlatego jeśli zastanawiasz się czym ciąć pleksi 2 mm, 4 mm a nawet 20 mm, to każdą grubość pleksi można ciąć na oba sposoby. Ogromną zaletą naszego konfiguratora jest automatyczne obliczanie ceny produktu po każdej wprowadzonej zmianie w projekcie. Realizujemy także zamówienia niestandardowe, wymagające indywidualnej wyceny.

Cięcie plexi w domu – dlaczego lepiej zdecydować się na profesjonalne cięcie pleksi?

Skoro płyta pleksi jest tak łatwa w obróbce, to może warto wykonać to samodzielnie? Cięcie pleksi w domu nie jest możliwe. Jeśli zdecydujemy się na cięcie plexi w domu, to brak odpowiedniego sprzętu nie pozwoli na uzyskanie oczekiwanego efektu. Cięcie pleksi domowym sposobem może doprowadzić do zniszczenia płyty plexi. Dlatego odradzamy cięcie plexi w domu i proponujemy profesjonalne rozwiązania technologiczne, które zapewnią najwyższą jakość wykończenia zamówionego elementu z płyty pleksi.

Cięcie pleksi – czym najlepiej?

Jak wspomnieliśmy, oferujemy cięcie plexi laserem oraz cięcie pleksi piłą. Każdy z tych sposobów ma swoje zalety, dlatego przed dokonaniem wyboru warto zaznajomić się z charakterystyką obu technologii. Dodatkowo krawędzie pleksi mogą zostać poddane polerowaniu.

Szczegółowy opis dostępnych u nas metod cięcia pleksi oraz stosowanych przez nas maszyn można znaleźć w zakładce technologie

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×