Pleksi przezroczysta 10mm

plexi przezroczysta 10mm pleksi przezroczysta 10mm cena pleksa przezroczysta 10mm na wymiar

Plexi 10mm przezroczysta – właściwości i kluczowe cechy produktu

Użytkowanie przezroczystej pleksi 10mm

Pleksi 10 mm przezroczysta na wymiar

Plexi przezroczysta 10mm - możliwości dalszej obróbki

Do czego można wykorzystać plexi przezroczyste o grubości 10 mm?

Galanteria reklamowa, elementy wystroju wnętrz, osłony czy balustrady? Co jeszcze można wykonać z plexi grubości 10 mm?

Pleksi 10mm przezroczysta w budownictwie, architekturze i przestrzeni publicznej

Lekkie, transparentne ścianki działowe, balustrady, zadaszenia czy osłona balkonowa to tylko kilka z wielu zastosowań pleksi 10mm w szeroko pojętym budownictwie. Szkło akrylowe docinane na wymiar wykorzystywane jest zarówno w obiektach użyteczności publicznej (urzędy, przychodnie, stadiony, banki), jak i w budownictwie mieszkaniowym.

Plexi bezbarwna jest odporna na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne. Tworzywo to można więc stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu. Nie bez znaczenia są także doskonałe właściwości izolacyjne. Dzięki nim plexi bezbarwna 10 mm może służyć jako element barier akustycznych czy dodatkowa warstwa termoizolacyjna. Plusem jest także duży maksymalny wymiar płyty, który pozwala na realizację projektów o większej skali.

Pleksi bezbarwna 10 mm przezroczysta w domu

Uniwersalność tego tworzywa pozwala na wykorzystanie go także w otaczającej nas przestrzeni mieszkalnej. Plexi bezbarwna grubości 10 mm sprawdzi się np. jako solidna osłona balkonowa lub wewnętrzna balustrada. Cięcie piłą czy laserem pozwala łatwo dopasować wymiar plexi do konkretnego zastosowania.

Pleksi przezroczysta grubości 10mm w przemyśle

Łatwa obróbka, atest dopuszczający do kontaktu z żywnością, doskonała jakość powierzchni i wysoka udarność otwierają drzwi do wielu zastosowań pleksi 10 mm w przemyśle. Z tego materiału korzysta wiele sektorów od przemysłu przetwórstwa spożywczego, przez motoryzację aż po branżę lotniczą. Plexi bezbarwna grubości 10mm wykorzystywana jest między innymi jako materiał na osłony maszyn czy linii produkcyjnych, szyby, owiewki, kopuły, świetliki dachowe w obiektach przemysłowych czy elementy obudowy różnych urządzeń.

Możliwość laserowego cięcia i frezowania pleksi sprawiają, że tworzywo to wykorzystywane jest także w procesie tworzenia prototypów różnych elementów.

Plexi przezroczyste 10mm w reklamie

Z plexi 10 mm powstają także reklamy świetlne, znaki, napisy, statuetki, materiały POS, szyldy i tablice. Branża reklamowa korzysta nie tylko z plexi bezbarwnej, ale także innych kolorów tego materiału.

Poza galanterią reklamowa plexi bezbarwna jest też często elementem witryn, gablot czy stoisk targowych. Na płyty plexi tej grubości decydują się często osoby, którym zależy nie tylko na względach estetycznych, ale także kwestiach bezpieczeństwa.

Przykładowe metody obróbki plexi przezroczystej 10 mm

Sprawdź dostępne grubości plexi bezbarwnej:


Różnice w procesie wytwarzania plexi przezroczystej 10mm:

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×