Wysyłka

25 PLN netto (zawiera koszt bezpiecznego opakowania)
70 PLN netto (zawiera koszt bezpiecznego opakowania)
200 PLN netto (zawiera koszt bezpiecznego opakowania)
300 PLN netto (zawiera koszt bezpiecznego opakowania)

KOSZT DOSTAWY

Wysyłki realizujemy we współpracy z kilkoma firmami kurierskimi, m. in. GLS (przesyłki o wymiarach standardowych), DPD (przesyłki gabarytowe), DHL (przesyłki paletowe). Oferujmy również wysyłki wielkogabarytowe we współpracy z czołowymi spedycjami. Po zaprojektowaniu elementu w konfiguratorze, system samodzielnie zaproponuje dostępne formy transportu, biorąc pod uwagę ilość, wymiary oraz wagę wybranych produktów.

W przypadku paczek standardowych i wielkogabarytowych dostępne są przesyłki wielopaczkowe – do 5 kartonów. Jeżeli będzie to możliwe, konfigurator wyświetli wielokrotność ceny podanej w tabeli. 

Każdy zakup można także odebrać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Robotniczej 70F we Wrocławiu (kontakt). Towar można odebrać w dni robocze w godzinach 8-15 po otrzymaniu powiadomienia o zakończeniu produkcji zlecenia i wcześniejszym umówieniu terminu. Tak odbierane zamówienie nie jest zabezpieczone specjalnym opakowaniem.


SPOSOBY PAKOWANIA

Plexi, podobnie jak szkło, jest materiałem stosunkowo kruchym, podatnym na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania. W związku z tym każde wysyłane zlecenie zostaje specjalnie zabezpieczone przed nadaniem. Zaprojektowane elementy są chronione przez wytrzymałe kartonowe opakowania dostosowane do ich wymiaru i wagi.


TERMIN REALIZACJI

Zamówienia przekazujemy do wysyłki w ciągu maksymalnie 72h od chwili przyjęcia do realizacji. Czas doręczenia jest zależny od firmy kurierskiej, jednak w większości przypadków następuje już kolejnego dnia roboczego. Wyjątkiem są przesyłki wielkogabarytowe, których dostarczenie może zająć nawet trzy dni robocze. 

Niezależnie od wybranej formy wysyłki możliwe jest śledzenie paczki od momentu nadania. Specjalny link wysyłany w powiadomieniu mailowym umożliwia sprawdzanie statusu przesyłki na bieżąco, w każdej chwili.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×