Plexi satynowa

Plexi satynowa Plexi satynowa cena Plexi satynowa na wymiar

Plexi satynowa - właściwości

Użytkowanie satynowej plexi

Pleksi satynowa na wymiar

Plexi satynowa - możliwość dalszej obróbki

Do czego można wykorzystać satynowe plexi?


Plexi mrożona w reklamie

Plexi mrożona (satynowa) to materiał wykorzystywany często w szeroko pojętej branży reklamowej. Płyta plexi satynowej to doskonałe tło do fotografii produktowej. Delikatne zmatowienie i rozproszone przez mrożoną plexi światło pozwalają w atrakcyjny sposób zaprezentować fotografowane przedmioty. Płyta plexi satynowa wykorzystywana jest także do tworzenia materiałów POS, stojaków reklamowych, tablic itp. Z tego materiału powstają nawet tak oryginalne gadżety, jak zaproszenia ślubne z plexi satynowej. Ich zaprojektowanie i wykonanie możliwe jest dzięki technologi druku i grawerowania plexi.

Satynowane plexi w budownictwie i architekturze

Możliwość łatwego cięcia na wymiar i bardzo wysoka wytrzymałość sprawiają, że satynowane (szronione) plexi ma zastosowanie także w budownictwie, architekturze i wystroju wnętrz. Elementy mebli i oświetlenia, półki z satynowanej plexi, dekoracje to tylko kilka z wielu sposobów na wykorzystanie tego tworzywa we wnętrzach. Z płyt plexi szronionej na wymiar wykonuje się także kasetony, przeszklenia, okna, zadaszenia, czy lekkie ścianki działowe. Szczególnie w miejscach, w których zależy nam na zachowaniu prywatności bez całkowitego odcinania przestrzeni i ograniczania dostępu światła.

Plexi szronione (satynowe) w przestrzeni publicznej

Właściwości fizyczne plexi oraz wizualnie atrakcyjny matowy finisz sprawiają, że szkło akrylowe w tej postaci ma wiele zastosowań w budynkach użyteczności publicznej. Łączy w sobie niezwykła trwałość, odporność na uszkodzenia i promieniowanie UV i niewielki ciężar. Szkło akrylowe szronione jest także tworzywem niewymagających w pielęgnacji. Wszystko to sprawia, że z powodzeniem znajduje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach: punktach usługowych, biurach, sklepach, restauracjach, placówkach edukacyjnych itp. Z pleksi szronionej powstają nie tylko ścianki działowe i przeszklenia. Tego rodzaju szkło akrylowe jest też często elementem identyfikacji wizualnej i komunikacji – powstają z niego tablice informacyjne, oznaczenia itp.

Plexi satynowa (mrożona) – dostępne grubości płyty:

W naszej stałej ofercie dostępna jest "mrożona" płyta plexi w dwóch grubościach:

Więcej informacji na temat plexi satynowej


Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×