Plexi biała

Plexi biała Plexi biała  cena Plexi biała  na wymiar

Plexi biała - właściwości

Użytkowanie białej pleksy

Pleksi biała na wymiar

Plexi biała - obróbka

Do czego można wykorzystać białą plexi?


Biała pleksa w reklamie

Właściwości mechaniczne i atrakcyjny wygląd białej plexi sprawiają, że ma ona szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Z tego lekkiego tworzywa powstają szyldy i tablice reklamowe, displaye, standy reklamowe itp. Trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV pozwala wykorzystać reklamowe elementy z białej plexi zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Możliwość cięcia laserem sprawia, że z płyty białej plexi można wycinać także litery czy logotypy. Białe szkło akrylowe to także doskonałe tło do fotografii produktowej.

Biała pleksi w identyfikacji wizualnej

Wycinane na wymiar elementy z białej pleksi wykorzystywane są także w identyfikacji wizualnej budynków. Dotyczy to przede wszystkim nowoczesnych obiektów komercyjnych – wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, biur, sklepów, gmachów użyteczności publicznej itp. Możliwość uzyskania z białej plexi niemal dowolnych kształtów pozwala na stworzenie znaków, napisów, tablic informacyjnych i innych elementów ułatwiających organizację wewnętrznej komunikacji w obiekcie.

Białe plexi w budownictwie

W nowoczesnych aranżacjach przestrzeni biurowych plexi biała może zastąpić wiele tradycyjnych elementów. Z tego materiału powstają między innymi balustrady, fasady budynków, podświetlane kasetony i elementy sufitów podwieszanych, panele ścienne i inne dekoracje. Z plexi stworzysz również lekkie ścianki działowe i przepierzenia. Jest to także materiał dopuszczony do kontaktu z żywnością. Dzięki temu plexi można wykorzystać także w aranżacji obiektów gastronomicznych czy sklepów spożywczych. W wielu przypadkach cena białej plexi jest niższa niż stosowanych tradycyjnie materiałów – np. szkła hartowanego. Za wykorzystaniem plexi w budownictwie przemawia nie tylko jej trwałość i atrakcyjny wygląd, ale także bardzo dobre właściwości izolacyjne. Zastosowana we wnętrzach plexi pozwala niekiedy na poprawę efektywności energetycznej.

Biała plexi w handlu i meblarstwie

Docięte na wymiar plexi białe jest też często elementem mebli, witryn sklepowych, wyposażenia punktów usługowych czy stoisk targowych. Za zastosowaniem w tych branżach przemawia niewielki ciężar i trwałość. Biała plexi to idealny materiał na przeszklenia w meblach, fronty, blaty, elementy ekspozycji handlowych itp. Plexi w tym kolorze to także uniwersalny materiał do budowy stoisk i pawilonów targowych. Niewielki ciężar znacznie ułatwia montaż i transport takich konstrukcji. A wysoka udarność minimalizuje ryzyko uszkodzenia elementów z plexi.

Więcej informacji na temat białej pleksi


Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×