Płatności

Za złożone zamówienie można zapłacić z góry na dwa sposoby – przelewem tradycyjnym oraz przy użyciu szybkiej płatności online w systemie PayU. Po wybraniu drugiej metody, następuje przekierowanie na stronę wybranego banku, gdzie należy wpisać swoje dane dostępowe, by zrealizować przelew. Środki zostają przekazane w ciągu kilku minut, a cały proces jest bezpieczny, co potwierdza certyfikat SSL, gwarantujący szyfrowanie danych. W przypadku przelewu tradycyjnego, prosimy o umieszczenie w tytule numeru zamówienia, co umożliwi nam sprawną weryfikację stanu płatności. Nie oferujemy płatności przy odbiorze lub za pobraniem kurierskim.


W przypadku zakupu przez instytucję budżetową możliwe jest wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności - kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.


Jesteś dużym odbiorcą, masz stałe zapotrzebowanie na tworzywa sztuczne i chciałbyś nawiązać regularną współpracę? Zajrzyj na podstronę skierowaną do klientów B2B i sprawdź, czy możesz ubiegać się o płatność odroczoną!


Dane do przelewu tradycyjnego:

Contra Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Robotnicza 70F
53-608 Wrocław
Numer konta: 18 1140 1140 0000 2901 6800 1008

Prosimy o umieszczenie w tytule numeru zamówienia.

 

 

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×