Zwroty i reklamacje

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827, rozdz. 4, art. 38, ust. 3), w przypadku zakupu towaru wyprodukowanego według specyfikacji klienta, dostosowanego do jego zindywidualizowanych potrzeb, nie przysługuje prawo do zwrotu. W związku z tym prosimy o przemyślane zakupy i upewnienie się, że wymiary wprowadzane do konfiguratora są prawidłowe.

W przypadku zakupu produktów standardowych, konsument ma prawo do odstąpienia od dokonanego zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od momentu odebrania towaru. Jeśli się na to zdecyduje, powinien poinformować sprzedającego poprzez złożenie oświadczenia na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do regulaminu serwisu. Konsument będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktów.

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).


W przypadku posiadania zastrzeżeń do otrzymanego produktu (uszkodzenie przesyłki, niezgodność z zamówieniem), prosimy o zgłoszenie tego faktu przy pomocy formularza znajdującego się na specjalnej podstronie. W ciągu 7 dni ustosunkujemy się do reklamacji i zaproponujemy rozwiązanie sytuacji.

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×