Pleksi przezroczysta 15mm

plexi przezroczysta 15mm pleksi przezroczysta 15mm cena pleksa przezroczysta 15mm na wymiar

Plexi przezroczysta 15mm - właściwości

Użytkowanie przezroczystej pleksy 15mm

Pleksi 15mm przezroczysta na wymiar

Plexi przezroczysta 15 mm - możliwości dalszej obróbki

Do czego można wykorzystać plexi przezroczyste o grubości 15 mm?


Plexi bezbarwna 15mm w branży budowlanej

Plexi 15mm bezbarwna ma szereg zastosowań w budownictwie. Wysoka udarność, doskonałe właściwości optyczne i niska waga sprawiają, że w wielu konstrukcjach plexi bezbarwna z powodzeniem zastępuje szkło. Dotyczy to takich elementów konstrukcyjnych jak zadaszenia, ścianki działowe, przeszklenia, świetliki, balustrady, bariery akustyczne czy elementy fasad.

Wysoka sztywność płyty o grubości 15mm i duży maksymalny wymiar plexi ułatwiają wykorzystanie tego materiału w projektach o znacznej skali jak nowoczesne obiekty biurowe, wielkopowierzchniowe hale czy obiekty sportowe.

Nie bez znaczenia jest też odporność plexi na promieniowanie UV i procesy starzenia. Dzięki temu plexi bezbarwna może być stosowana także na świeżym powietrzu. W przestrzeni miejskiej jest to materiał wykorzystywany w wiatach przystankowych czy innych elementach publicznej infrastruktury.

Plexi przezroczysta o grubości 15 mm w przemyśle i biznesie

W praktycznie każdym sektorze przemysłowym jednym z priorytetów jest bezpieczeństwo pracowników, operatorów maszyn i innych osób przebywających na terenie zakładu. Przezroczysta plexi 15mm to materiał, który w wielu przypadkach jest w stanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej widoczności.

Z plexi powstają więc osłony, przeszklenia, świetliki dachowe, szyby w pojazdach specjalnego przeznaczenia itp. Zaletą są nie tylko parametry plexi, ale także konkurencyjna w stosunku do szkła hartowanego cena.

W zasadzie, od kiedy produkt pojawił się na rynku, korzystają z niego także branża motoryzacyjna i lotnicza.

Plexi przezroczyste 15mm w reklamie

Szkło akrylowe jest szeroko wykorzystywane także w reklamie. Plexi przezroczysta 15 mm to doskonały materiał na przestrzenne litery, szyldy czy tablice. Szerokie możliwości zastosowania tego tworzywa w reklamie związane są także z wieloma dostępnymi metodami obróbki. Plexi bezbarwna, poza cięciem na wymiar może być także grawerowana czy frezowana. Można także drukować na plexi czy malować ten materiał. Z różnych grubości plexi powstają statuetki, stojaki, materiały POS, znaki czy napisy.

Grube płyty plexi 15 mm to także idealna opcja, jeśli chcesz stworzyć odpowiednio zabezpieczone gabloty czy witryny. W przypadku takiego zastosowania na pierwszy plan wysuwa się wysoka udarność i bardzo dobra przezroczystość plexi.

Pleksi 15 mm przezroczyste w domu

Wykorzystanie plexi w budownictwie dotyczy do pewnego stopnia także lokali mieszkalnych. W domu czy mieszkaniu plexi bezbarwna 15 mm posłuży między innymi do stworzenia balustrady, osłony balkonowej, solidnego zadaszenia czy paneli ściennych.

Przykładowe metody obróbki plexi przezroczystej 15 mm

Sprawdź dostępne grubości plexi bezbarwnej:


Różnice w procesie wytwarzania plexi przezroczystej 15mm:

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×