Plexi czarna

plexi czarna pleksi czarna cena pleksa czarna na wymiar

Czarna plexi - właściwości

Użytkowanie czarnej pleksy

Pleksi czarna na wymiar

Plexi czarna - obróbka

Plexi czarna matowa czy błyszcząca?

Oferujemy zarówno czarne szkło akrylowe matowe, jak i błyszczące. Czarna plexi matowa posiada obustronne satynowe wykończenie. Natomiast w wersji połysk czarną plexi wyróżnia lustrzana, delikatnie błyszcząca powierzchnia. To, czy wybrać czarną plexi mat, czy połysk, zależy przede wszystkim od konkretnego projektu.

Do czego można wykorzystać czarną plexi?


Czarna pleksa w reklamie

Walory wizualne sprawiają, że czarne szkło akrylowe ma wiele zastosowań w reklamie. Podstawka z czarnej płyty plexi to doskonałe tło dla fotografii produktowej czy artystycznej. Czarna plexi na wymiar to także atrakcyjny element witryn sklepowych, mebli wystawowych, stoisk targowych itp. Jest to idealny materiał do efektownej prezentacji produktów z wielu branż.

Czarne pleksi w budownictwie

Czarne pleksi z powodzeniem zastępuje szkło także w budownictwie i architekturze. Maksymalny wymiar płyty to aż 2050x3050 mm. Duży wymiar płyt daje możliwość wykorzystania plexi czarnej jako materiału na różnego rodzaju przeszklenia, lekkie ścianki działowe, elementy fasad budynków itp. Plexi jest szeroko stosowana w budowie obiektów sportowych, komercyjnych czy gmachów użyteczności publicznej. Połączenie niezwykłej wytrwałości i atrakcyjnego wyglądu daje szerokie pole do popisu architektom i dekoratorom wnętrz. Plusem jest tu także łatwy montaż i transport wynikający z niewielkiego ciężaru plexi. Korzyścią wynikającą z wykorzystania plexi w budownictwie jest również dobra izolacja termiczna oferowana przez ten materiał.

Czarne plexi w identyfikacji wizualnej

Od kiedy produkt pojawił się na rynku, ma zastosowanie także w identyfikacji wizualnej. Płyty czarnej plexi wykorzystasz do stworzenia elementów tablic informacyjnych, reklamowych, napisów itp. Dzięki możliwości cięcia czarnej plexi laserem bez problemu uzyskasz kształt inny niż proste formatki kwadratowe lub prostokątne.

Plexi czarna w przemyśle

Z zastosowaniem przemysłowym częściej kojarzona jest pleksa bezbarwna. W niektórych specjalistycznych gałęziach wykorzystuje się jednak także czarne szkło akrylowe. Ten termoplastyczny polimer sprawdzi się np. tam, gdzie niezbędna jest ochrona przed uderzeniami mechanicznymi i intensywnym światłem.

Więcej informacji na temat czarnej pleksi


Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×