Poliwęglan i plexi w Gliwicach

Przemysł, branża budowlana czy reklamowa to tylko kilka sektorów, w których już od wielu lat szeroko wykorzystywane są takie tworzywa jak plexi i poliwęglan lity. Coraz łatwiejszy dostęp i duże możliwości obróbki sprawiają, że po plexi i poliwęglan coraz częściej sięgają również różnego rodzaju majsterkowicze i hobbyści. Jeśli myślisz o wykorzystaniu takiego materiału jak poliwęglan lub plexi, to oferta naszej firmy jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy poliwęglan i plexi w Gliwicach i innych miastach regionu. Dzięki naszej firmie błyskawicznie zamówisz całe płyty z plexi lub poliwęglanu, a także docięte na wymiar elementy z tych tworzyw sztucznych.

Plexi — Gliwice

Plexi w Gliwicach oferujemy w postaci płyt różnej grubości. W stałej sprzedaży mamy nie tylko plexi bezbarwną. Oferujemy także takie rodzaje szkła akrylowego jak plexi biała, czarna, mleczna, satynowa czy lustrzana. Jesteśmy również hurtownikiem w Gliwicach takich materiałów jak PLEXIGLAS® Textures i PLEXIGLAS® Optical HC. Pierwsze z tych tworzyw to szkło akrylowe ozdobione z jednej strony pryzmatyczną, rozszczepiającą światło fakturą. Natomiast PLEXIGLAS® Optical HC to plexi wzbogacona o warstwę chroniącą materiał przed zarysowaniami. Plexi w Gliwicach możesz zamówić w grubości maksymalnie 20 mm. Natomiast minimalna grubość tego tworzywa, jaką można zamówić to 1,5 mm. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Gliwice

W naszym asortymencie poza szkłem akrylowym dostępny jest także poliwęglan lity. To przezroczyste tworzywo sztuczne cechuje się niezwykle wysoką udarnością. Odporność na uderzenia poliwęglanu litego jest ponad 20 razy większa niż w przypadku szkła. Poliwęglan stosuje się więc często jako zamiennik szkła w miejscach narażonych na działanie dużych sił.  Poliwęglan lity w Gliwicach możesz zamówić w postaci płyt grubości: 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar w Gliwicach

Całe płyty tworzyw sztucznych to tylko niewielka część naszego asortymentu. W ofercie mamy również poliwęglan i plexi na wymiar w Gliwicach i innych miastach województwa śląskiego.

Aby zamówić plexi na wymiar w Gliwicach, możesz skorzystać z dostępnego na naszej stronie konfiguratora online. Jest to intuicyjne narzędzie, które w kilku prostych krokach pozwala zaprojektować i zamówić formatki z plexi lub poliwęglanu. Wystarczy wybrać rodzaj materiału, jego grubość, a także kształt i wymiary elementu. Konfigurator pozwala także umieścić na projekcie ewentualne otwory lub wybrania. Gotowe plexi na wymiar przesyłamy szybką przesyłką kurierską na wskazany adres w Gliwicach czy innym mieście.

Cięcie plexi w Gliwicach

Usługę cięcia plexi w Gliwicach realizujemy za pomocą profesjonalnych urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych. Prostokątne formatki z plexi wycinane są za pomocą mechanicznych pił panelowych. Jest to aktualnie najszybsza i najbardziej wydajna technologia cięcia plexi. Ograniczona jest jednak do cięcia materiału jedynie pod kątem prostym. Zajmujemy się także laserowym cięciem plexi w Gliwicach. Nowoczesne plotery laserowe do plexi pozwalają uzyskać z tego materiału skomplikowane kształty. Dzięki tej technologii z plexi można wyciąć między innymi litery, całe napisy czy ozdobne, ażurowe panele.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Gliwicach

Szukasz takiej firmy jak hurtownia plexi w Gliwicach? W PlasticExpress realizujemy zarówno małe, detaliczne zamówienia, jak i projekty z wykorzystaniem plexi i poliwęglanu na dużą skalę. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są hurtowe ceny plexi w Gliwicach, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nie mamy punktu stacjonarnego w tym mieście, ale bardzo szybka i dobrze zabezpieczona wysyłka sprawia, że nasza oferta to atrakcyjna alternatywa dla innych miejsc.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Gliwice

Dostawy płyt plexi w Gliwicach realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Priorytetem jest dla nas krótki czas realizacji zamówienia i błyskawiczna dostawa plexi lub poliwęglanu w Gliwicach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjną alternatywą w stosunku do wizyty w punkcie stacjonarnym oferującym cięcie plexi. Zamiast tracić czas i paliwo, możesz zamówić gotowe plexi na wymiar prosto do domu lub firmy.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×