Poliwęglan i plexi w Kielcach

Planujesz wykorzystać płyty plexi lub poliwęglanu litego w jednym ze swoich projektów? Niezależnie od tego, czy te tworzywa sztuczne chcesz wykorzystać w projekcie budowlanym, w dekoracji wnętrz, czy w przedsięwzięciu hobbystycznym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy płyty plexi i poliwęglan lity w Kielcach i innych miastach regionu. Są to zarówno całe płyty, jak i poliwęglan i plexi cięte na wymiar. 

Plexi — Kielce

Wpisujesz w wyszukiwarkę takie hasła jak „plexi Kielce” czy „płyty plexi Kielce”? Nie musisz już szukać dalej. W naszej firmie znajdziesz szeroką gamę płyt plexi dostępnych w różnych grubościach. Największą popularnością cieszy się oczywiście standardowa plexi bezbarwna, która dostępna jest w naszej firmie w trzech wersjach.

Obok klasycznego przezroczystego szkła akrylowego oferujemy eko plexi, która powstaje na bazie materiałów z recyklingu. W sprzedaży mamy również specjalistyczne tworzywo PLEXIGLAS® Optical HC. Jest to bezbarwna plexi wzbogacona o specjalną warstwę chroniącą powierzchnię przed zarysowaniami. Poza plexi bezbarwną w naszym asortymencie znajdziesz także inne rodzaje szkła akrylowego jak, chociażby plexi mleczna, czarna, biała, satynowa czy lustrzana. Za pośrednictwem naszej strony możesz zamówić w Kielcach płyty plexi o różnych grubościach. Najcieńszy dostępny materiał ma grubość zaledwie 1,5 mm. Natomiast maksymalna grubość płyt plexi to aż 20 mm. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Kielce

W sprzedaży mamy również poliwęglan lity dla klientów z Kielc. To niezwykle trwałe tworzywo sztuczne możesz zamówić w postaci płyt o grubości od 2 do 10 mm. Maksymalny wymiar płyty z poliwęglanu litego to 2050 x 3050 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar w Kielcach

Oprócz całych arkuszy tworzyw sztucznych, w naszej firmie możesz zamówić również poliwęglan i plexi na wymiar w Kielcach i innych miastach województwa świętokrzyskiego. Do szybkiego zamówienia plexi na wymiar w Kielcach służy dostępny na naszej stronie konfigurator online. Jest to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które pozwala w dosłownie kilka minut zaprojektować i zamówić elementy wykonane z plexi lub poliwęglanu.

Wystarczy wybrać odpowiednie tworzywo (poliwęglan lity lub jeden z kilku różnych rodzajów plexi) oraz jego grubość. W następnym kroku należy podać wymiary i kształt formatki. Konfigurator daje także możliwość umieszczenia na projekcie otworów lub wybrań danej głębokości. Narzędzie automatycznie oblicza także cenę formatki. 

Jeśli mimo wszystko dostępne w konfiguratorze opcje nie spełniają Twoich oczekiwań, to możesz również przesłać nam gotowy, stworzony w programie graficznym projekt. Można zrobić to za pośrednictwem przycisku „Prześlij projekt” w lewym dolnym rogu konfiguratora. 

Cięcie plexi w Kielcach

Cięcie plexi w Kielcach realizujemy w dwóch różnych technologiach. Prostokątne formatki z plexi wycinamy za pomocą niezwykle precyzyjnych, nowoczesnych pił panelowych austriackiej firmy Schelling. Natomiast elementy o złożonych, skomplikowanych kształtach można uzyskać dzięki usłudze laserowego cięcia plexi w Kielcach. Wykorzystanie ploterów laserowych do plexi pozwala stworzyć z tego materiału formatki o niemal dowolnych kształtach i idealnie gładkich lustrzanych krawędziach.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Kielcach

Szukasz takiej firmy jak hurtownia plexi w Kielcach? Za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa możesz zrealizować zarówno indywidualne, detaliczne zamówienia, jak i hurtowe zakupy poliwęglanu czy plexi w Kielcach. W przypadku zakupów hurtowych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.  Nie mamy punktu stacjonarnego w Kielcach, ale sprawna obsługa klienta i szybka wysyłka sprawiają, że stanowimy atrakcyjną alternatywę.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Kielce

Poliwęglan lity i płyty plexi do Kielc dostarczamy za pośrednictwem szybkich przesyłek kurierskich bezpośrednio na wskazany adres. Staramy się, aby realizacja zamówienia i dostawa w Kielcach odbywały się w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu zakup plexi w naszej firmie może być często wygodniejszy i mniej czasochłonny niż wizyta w stacjonarnym sklepie z plexi. 

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×