Poliwęglan i plexi Kraków

Plexi i poliwęglan to dwa tworzywa sztuczne, które coraz częściej zastępują ciężkie i wrażliwe na uszkodzenia szkło. Wysoka udarność, dobra przepuszczalność światła i szereg innych praktycznych zalet sprawia, że po plexi i poliwęglan sięga coraz więcej branż. Szukasz plexi i poliwęglanu w Krakowie? Niezależnie od tego, czy plexi potrzebujesz do projektu DIY, elementów konstrukcyjnych, czy dekoracji w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę tych tworzyw sztucznych docinanych na wymiar.

Plexi — Kraków

W ramach naszego asortymentu dostępnego online znajdziesz płyty plexi w Krakowie w różnych grubościach. Standardowe bezbarwne płyty plexi w Krakowie oferujemy w aż 10 grubościach od zaledwie 1,5 do aż 20 mm. Przypominająca standardowe szyby plexi bezbarwna to jednak niejedyny rodzaj szkła akrylowego, jaki znajdziesz w naszej ofercie. W sprzedaży mamy również wiele innych rodzajów plexi. Jest to między innymi plexi biała, czarna, mleczna, satynowa, a także plexi lustrzana. Jesteśmy również sprzedawcą płyt plexi w Krakowie wykonanych z takich materiałów jak PLEXIGLAS® Optical HC i PLEXIGLAS® Textures. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Kraków

Oferta naszej firmy obejmuje również niezwykle odporny poliwęglan lity. Poliwęglan lity w Krakowie dostarczamy w postaci płyt i formatek grubości: 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm. Maksymalny wymiar płyt poliwęglanowych dla klientów w Krakowie i innych miastach to 2050 x 3050 mm. 

Poliwęglan na wymiar — Kraków

Oczywiście w ramach naszych usług oferujemy nie tylko całe płyty z poliwęglanu, ale również wycięte z tego materiału elementy. Jak kupić poliwęglan na wymiar w Krakowie? Nic prostszego. Zapraszamy na stronę naszego konfiguratora online, na której w zaledwie kilku krokach możesz zaprojektować element z poliwęglanu litego. Wystarczy, że wybierzesz grubość materiału, a także kształt i wymiary formatki. Konfigurator daje również możliwość umieszczenia w materiale otworów i wybrań.

Gotowy poliwęglan lity na wymiar do Krakowa dostarczymy szybką przesyłką kurierską na wskazany adres. Materiał jest odpowiednio zabezpieczony na czas przesyłki i spakowany w taki sposób, aby uniknąć uszkodzenia w transporcie.

Plexi na wymiar — Kraków

W naszej firmie możesz zamówić również plexi na wymiar w Krakowie. Podobnie jak w przypadku poliwęglanu wystarczy skorzystać z naszego konfiguratora. Proces projektowania elementów z plexi na wymiar przebiega w ten sam sposób. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju plexi i jej grubości możesz podać kształt i wymiary projektowanego elementu. Konfigurator oferuje również kilka dodatkowych opcji jak możliwość umieszczenia w formatce otworów czy dodatkowe polerowanie krawędzi. W Krakowie plexi na wymiar dostarczymy przesyłką kurierską. 

Cięcie plexi w Krakowie

Korzystając z usługi cięcia plexi na wymiar w Krakowie, możesz wybrać różne technologie obróbki tego materiału. W przypadku prostych i nieskomplikowanych formatek najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest mechaniczne cięcie plexi Kraków. Dysponujemy profesjonalnymi piłami panelowymi, które pozwalają na bardzo szybkie cięcie tego tworzywa. Jeśli jednak zaprojektowaliście formatkę o skomplikowanym kształcie, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będziecie cięcie laserem plexi w Krakowie. Laserowe wycinanie plexi na wymiar pozwala na uzyskanie z tego materiału nawet bardzo skomplikowanych i złożonych kształtów.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Krakowie

Szukasz hurtowni plexi w Krakowie? Nasza firma realizuje zarówno indywidualne zamówienia na pleksi w Krakowie, jak i zlecenia hurtowe, choć nie mamy tu punktu stacjonarnego – wszystko zamówisz online. Jeśli interesuje Cię hurtowa cena plexi w Krakowie, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail. 

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Kraków

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty plexi na zamówienie w Krakowie? Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią swój czas i pieniądze. Na naszej stronie możesz w kilku prostych krokach zaprojektować elementy z plexi na wymiar i zamówić ich dostawę w Krakowie. Jest to znaczna oszczędność czasu w stosunku do wizyty w punkcie stacjonarnym oferującym cięcie plexi.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×