Poliwęglan i plexi Poznań

Poliwęglan i plexi to dwa bardzo uniwersalne tworzywa sztuczne o wielu praktycznych zastosowaniach. Zalety tych materiałów sprawiają, że są one coraz częściej wykorzystywane nie tylko w budownictwie czy branży reklamowej, ale także w różnych projektach hobbystycznych DIY. Gdzie kupić plexi i poliwęglan w Poznaniu? Zamiast szukać sklepu stacjonarnego i tracić czas na dojazdy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. 

Plexi — Poznań

Szukasz płyty z plexi w Poznaniu? Oferujemy szeroką gamę szkła akrylowego. Poza standardową plexi bezbarwną oferujemy również płyty plexi z recyklingu, a także plexi białą, czarną, mleczną i satynową. Jesteśmy też hurtownikiem online — dostępnym w Poznaniu i każdym innym mieście — płyt plexi lustrzanej, a także takich materiałów jak PLEXIGLAS® Optical HC i PLEXIGLAS® Textures. Oferujemy płyty plexi w różnych grubościach od zaledwie 1,5 mm do aż 20 mm. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Poznań

Nasz asortyment obejmuje również poliwęglan lity. W Poznaniu możecie w kilku prostych krokach zamówić dostawę płyt z poliwęglanu litego grubości: 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm. Maksymalny wymiar płyt z poliwęglanu, które dostarczamy na terenie Poznania i innych miast to 2050 x 3050 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar — Poznań

Oprócz całych płyt z plexi i poliwęglanu oferujemy także docinane na wymiar elementy z tych tworzyw sztucznych. Plexi na wymiar w Poznaniu możesz zamówić, korzystając z intuicyjnego konfiguratora PlasticExpress. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj tworzywa (poliwęglan lity lub jeden z kilku typów plexi) i jego grubość. Kolejny krok to podanie kształtu i wymiarów formatki. Konfigurator pozwala również na umieszczenie w docinanych na wymiar elementach otworów lub wybrań. Jeśli opcje dostępne w konfiguratorze nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz również skorzystać z możliwości przesłania własnego projektu stworzonego w programie graficznym. Po otrzymaniu projektu nasz pracownik skontaktuje się w kwestii omówienia szczegółów jego realizacji.

Cięcie plexi w Poznaniu

Szukasz firmy, która oferuje obróbkę plexi w Poznaniu? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy zarówno mechaniczne wycinanie plexi, jak i cięcie laserem plexi. 

Cięcie plexi piłą mechaniczną to najszybszy sposób obróbki tego materiału. W tym celu wykorzystujemy profesjonalne piły panelowe austriackiej firmy Schelling. Ograniczeniem tej technologii jest jednak możliwość wycinania jedynie linii prostych. Dużo większe możliwość oferuje cięcie plexi laserem. Technologia ta pozwala uzyskać z plexi niemal dowolne kształty. Dodatkową zaletą laserowego wycinania plexi jest to, że krawędzie tworzywa mają idealnie gładką, lustrzaną powierzchnię.

Podobnie jak w przypadku całych płyt plexi czy poliwęglanu gotowe, docięte na wymiar formatki dostarczymy na wskazany adres szybką przesyłką kurierską.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Poznaniu

Bez powodzenia wpisujesz do internetowej wyszukiwarki takie hasła jak „hurtownia plexi Poznań” czy „poliwęglan hurtownia Poznań”? Jeśli interesują Cię hurtowe zakupy plexi lub poliwęglanu w Poznaniu, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Realizujemy zarówno indywidualne zamówienia na poliwęglan i plexi w Poznaniu, jak i duże hurtowe zamówienia na potrzeby większych inwestycji czy projektów budowlanych.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Poznań

Jak szybko zamówić poliwęglan lity lub plexi na wymiar? Zamiast szukać stacjonarnego producenta plexi w Poznaniu, zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora online. To proste narzędzie pozwoli Ci w zaledwie kilku krótkich krokach zaprojektować elementy z plexi i poliwęglanu. Dostawa w Poznaniu odbywa się za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Na czas przesyłki elementy z plexi czy poliwęglanu są odpowiednio zabezpieczone tak, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie transportu. Zamówienie plexi i poliwęglanu w naszej firmy to zdecydowanie szybsza i wygodniejsza alternatywa w stosunku do czasochłonnej wizyty w stacjonarnym sklepie z plexi w Poznaniu.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×