Poliwęglan i plexi w Częstochowie

Plexi i poliwęglan to dwa, na pierwszy rzut oka podobne do siebie tworzywa sztuczne o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Mimo pewnych różnic plexi i poliwęglan zastępują często tradycyjne szkło. Jeśli planujesz wykorzystać te tworzywa sztuczne w jednym ze swoich projektów, to na naszej stronie znajdziesz możliwość szybkiego zamówienia zarówno całych płyt plexi i poliwęglanu w Częstochowie, jak i docinanych na wymiar elementów z tych materiałów. 

Plexi — Częstochowa

Nasza oferta na plexi obejmuje kilka różnych rodzajów szkła akrylowego. Poza standardową plexi bezbarwną oferujemy także eko plexi, która powstaje na bazie materiałów z recyklingu. Nasz asortyment obejmuje jednak także inne rodzaje plexi jak, chociażby plexi czarna, biała, satynowa, mleczna i lustrzana. Takie szkło akrylowe poza zaletami czysto praktycznymi ma również walory dekoracyjne. Grubość zamawianej na PlasticExpress plexi możesz dopasować do wymagań konkretnego projektu. Płyty plexi i docinane na wymiar elementy z plexi oferujemy w grubości od zaledwie 1,5 mm do aż 20 mm. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Częstochowa

Poza szkłem akrylowym oferujemy również możliwość zamówienia dla klientów z Częstochowy poliwęglanu litego. Mimo wizualnego podobieństwa do plexi materiał ten cechuje się dużo większą udarnością. Plexi jest mniej więcej 10 razy bardziej odporna na uszkodzenia niż zwykła szybka. Podczas gdy udarność (odporność na uderzenia) poliwęglanu jest aż 20 razy większa od udarności szkła. Poliwęglan lity również można zamówić na naszej stronie w różnych grubościach. W sprzedaży posiadamy płyty poliwęglanu grubości: 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar w Częstochowie

Sprzedaż całych płyt poliwęglanu lub plexi stanowi tylko część naszego profilu działalności. Na co dzień zajmujemy się także dostarczaniem poliwęglanu i plexi na wymiar do Częstochowy i innych miast regionu.

Aby ułatwić naszym klientom zamawianie plexi na wymiar, stworzyliśmy specjalny konfigurator online. Jest to intuicyjne narzędzie, które pozwala w zaledwie kilka minut zaprojektować i zamówić elementy z tworzyw sztucznych.

Jak skorzystać z konfiguratora PlasticExpress? W menu po lewej należy wybrać materiał (plexi lub poliwęglan) i jego grubość. W kolejnym kroku wybiera się kształt formatki oraz jej wymiary. Jeśli istnieje taka konieczność, na projekt można nanieść również otwory montażowe i wybrania określonej głębokości. Do wyboru jest również technologia cięcia i sposób wykończenia krawędzi.  

Jeśli zaimplementowane w konfiguratorze opcje nie są dla Ciebie wystarczające, to możesz również przesłać nam gotowy projekt stworzony w programie graficznym. Służy do tego przycisk „Prześlij projekt” dostępny na stronie konfiguratora.

Cięcie plexi w Częstochowie

Cięcie plexi to usługa, którą możesz zlecić online i otrzymać gotowe elementy przesyłką kurierską. Oferujemy wycinanie z plexi w Częstochowie laserem oraz profesjonalnymi piłami panelowymi. Cięcie plexi laserem pozwala na uzyskanie niemal dowolnych kształtów formatki z płyt o grubości do nawet 20 mm. Atutem laserowego cięcia jest również to, że krawędzie materiału są idealnie gładkie. 

Swoje zalety ma jednak także cięcie plexi piłą mechaniczną. W przypadku prostokątnych formatek z plexi jest to najszybszy sposób cięcia tego materiału, który dodatkowo pozwala zachować wysoką precyzję.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Częstochowie

Interesuje Cię hurtownia w Częstochowie oferująca płyty poliwęglanowe i płyty plexi? W PlasticExpress pomagamy w realizacji zarówno indywidualnych projektów, jak i dużych hurtowych zamówień na plexi i poliwęglan w Częstochowie. W sprawie realizacji projektów z wykorzystaniem tworzyw sztucznych na szeroką skalę, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Choć nie mamy w tym mieście punktu stacjonarnego, szybka wysyłka czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną.

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Częstochowa

Szybka dostawa płyt plexi do Częstochowy to jeden naszych priorytetów. Krótkie terminy realizacji i szybkie wysyłki kurierskie realizowane przez największe firmy kurierskie, sprawiają, że zakup plexi z dostawą do Częstochowy jest niekiedy lepszym wyjściem niż czasochłonna wycieczka do sklepu stacjonarnego.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×