Poliwęglan i plexi w Olsztynie

Przeszklenia, zadaszenia, szklarnie, ogrody zimowe czy ochronne panele typu splashback to tylko kilka z wielu projektów, w których wykorzystać można plexi lub poliwęglan lity. Jeśli szukasz dobrej jakości tworzyw sztucznych do projektu w domu lub firmie, to zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W stałej sprzedaży posiadamy plexi i poliwęglan renomowanych producentów z dostawą do Olsztyna. Zajmujemy się również obróbką tworzyw sztucznych: cięciem i polerowaniem plexi oraz cięciem i frezowaniem poliwęglanu litego.

Plexi — Olsztyn

Plexi w Olsztynie możesz w kilku prostych krokach zamówić pod wskazany adres. W stałej sprzedaży mamy kilka rodzajów standardowej plexi bezbarwnej, a także szereg innych wariantów szkła akrylowego. Obok klasycznej plexi bezbarwnej oferujemy również tak zwaną eko plexi produkowaną na bazie surowców wtórnych. Jesteśmy również sprzedawcą w Olsztynie tworzywa PLEXIGLAS® Optical HC. Jest to specjalny rodzaj plexi z warstwą chroniącą przed zarysowaniami. 

Inne warianty plexi w naszej ofercie to między innymi plexi czarna, biała, satynowa, mleczna, a także coraz popularniejsza plexi lustrzana. Do swojego projektu możesz dopasować nie tylko rodzaj plexi, ale także jej grubość. Oferujemy w Olsztynie plexi o grubości od zaledwie 1,5 mm do aż 20 mm. 


Przejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kształt!

KLIKNIJ TUTAJ


Poliwęglan — Olsztyn

Poza różnymi wariantami szkła akrylowego oferujemy również wysokiej jakości poliwęglan lity w Olsztynie. To niezwykle odporne na uszkodzenia tworzywo sprzedajemy zarówno w postaci całych płyt o maksymalnych wymiarach 2050 x 3050 mm, jak i poliwęglanu litego dociętego na wymiar. W sprzedaży mamy aktualnie poliwęglan różnych grubości. Poczynając od cienkich poliwęglanowych płyt 2 mm, aż po szyby z poliwęglanu o grubości 10 mm. 

Poliwęglan i plexi na wymiar w Olsztynie

Jak kupić poliwęglan i plexi na wymiar w Olsztynie? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udostępniliśmy na naszej stronie specjalny konfigurator. To proste narzędzie pozwala bardzo szybko zaprojektować i zamówić poliwęglan i plexi na wymiar. W zaledwie kilku prostych krokach możesz stworzyć formatkę z poliwęglanu lub różnych rodzajów plexi. Po wyborze konkretnego materiału i jego grubości wystarczy wybrać kształt i rozmiary formatki. Nasz konfigurator pozwala na wybór jednego z kilkunastu popularnych kształtów. Jeśli jednak potrzebujesz niestandardowej formatki, to udostępniamy także możliwość, przesłania nam indywidualnego projektu przygotowanego wcześniej w programie graficznym. 

Konfigurator pozwala również na wybór technologii cięcia plexi. Cięcie piłą mechaniczną to gwarancja nie tylko bardzo wysokiej precyzji, ale również krótkiego czasu realizacji zlecenia. Jest to bowiem najszybszy sposób cięcia plexi. Ograniczeniem cięcia piłą mechaniczną są jednak kształty formatki. W ten sposób można uzyskać jedynie kąty proste. Jeśli chcesz stworzyć formatkę o niestandardowym zaokrąglonym lub nieregularnym kształcie, to powinieneś skorzystać z naszej usługi laserowego cięcia plexi.

Poliwęglan i plexi hurtownia w Olsztynie

Szukasz takiej firmy jak hurtownia plexi Olsztyn? W PlasticExpress odpowiadamy na potrzebny zarówno klientów detalicznych, jak i osób i instytucji, które planują duże projekty z wykorzystaniem plexi lub poliwęglanu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o hurtowych cenach plexi w Olsztynie, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. 

Szybka dostawa plexi i poliwęglanu – Olsztyn

Szukasz płyt plexi w Olsztynie? Szybka dostawa to często dużo wygodniejsze i mniej czasochłonne rozwiązanie niż poszukiwanie stacjonarnego punktu z plexi w Olsztynie. Zamiast tracić czas i pieniądze w korkach możesz w dosłownie kilka minut zamówić plexi i poliwęglan z dostawą do Olsztyna. Przesyłki realizowane są przez renomowane firmy kurierskie, a zawartość jest odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. Zarówno plexi, jak i poliwęglan z naszej firmy posiada dwustronną folię ochronną, która zapobiega zarysowaniu powierzchni w trakcie wysyłki.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana!

Działanie konfiguratora może być nieprawidłowe. Aby poprawnie wyświetlić tę stronę, Zaktualizuj swoją przeglądarkę

×